Sklep z zabawkami dla dzieci

Bioself

Ciąża i Poród - Bioself - Tester i Wskaźnik Płodności - Zamówienia Online

Naturalne Planowanie Rodziny NPR – Poznaj szczegóły!
Wskaźnik Płodności BIOSELF

Bioself

BIOSELF® To Twój własny sposób na planowanie rodziny. BIOSELF jest urządzeniem naturalnie wspomagającym metody planowania rodziny a zarazem jest elektronicznym wskaźnikiem

Ciąża i Poród - Bioself - Tester i Wskaźnik Płodności
Ciąża i Poród – Bioself – Tester i Wskaźnik Płodności

płodności (tester płodności). Pozwala ustalić okres płodności lub niepłodności podczas trwania cyklu menstruacyjnego, wykorzystując kombinację metody pomiaru Podstawowej Temperatury Ciała oraz metodę kalendarzową. Za jego pomocą prosto i szybko zmierzysz podstawową temperaturę ciała i określisz długość cyklu.

BIOSELF® został wyprodukowany przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Jest sprawdzonym urządzeniem, całkowicie neutralnym dla organizmu kobiety. Przy prawidłowym użytkowaniu zapewnia skuteczność porównywalną do środków antykoncepcyjnych. Stosowany w celu uniknięcia poczęcia wykazuje wysoką skuteczność w granicach 95 – 98 %. Zapalenie się „Zielonego” światła wskazuje niepłodny czas podczas trwania cyklu. Zapalenie się „Czerwonego” światła wskazuje czas płodności, kiedy zajście w ciążę jest prawdopodobne. Jeśli pragniesz zaplanować ciąże, BIOSELF® automatycznie wyliczy czas owulacji i określi najlepszy moment poczęcia, sygnalizując ten czas „Migającym światłem czerwonym”. Z drugiej strony jeśli pragniesz uniknąć ciąży, wówczas stosując naturalne metody planowania rodziny BIOSELF® będzie Cię wspomagał, wskazując czas niepłodności sygnalizując to zapaleniem się „Zielonego” światła. Wykorzystując BIOSELF® jako metodę zapobiegania ciąży należy zaniechać współżycia płciowego w dniach gdy zapala się światło „Czerwone” lub „Czerwone migające”. Jeśli będziesz stosować w tym czasie inne metody antykoncepcji (np. prezerwatywa), wówczas ryzyko zajścia w ciąże zależne będzie od pewności zastosowanej metody. BIOSELF® wykorzystuje pomiar podstawowej temperatury ciała (PTC) oraz określenie daty menstruacji do identyfikacji różnych faz Twojego cyklu. Podstawowa temperatura ciała jest to temperatura Twojego ciała po całkowitym wypoczynku, po przebudzeniu. Kobieta przechodzi zmiany hormonalne podczas trwania cyklu menstruacyjnego, określające rytm różnych faz jej cyklu, które prowadzą do niewielkiego wzrostu lub spadku podstawowej temperatury ciała.

W czasie owulacji wspomniane zmiany hormonalne powodują wzrost podstawowej temperatury ciała o kilka dziesiątych części stopnia. Ten wzrost jest sygnałem, że owulacja rozpoczęła się (jajeczko zostało uwolnione). Czas życia jajeczka to około dwa dni.

BIOSELF analizuje jednocześnie czas życia jajeczka oraz plemników decydując o zapaleniu się „Czerwonego” światła w odpowiedniej chwili każdego cyklu. Jest to bardzo ważne ponieważ plemniki mogą przetrwać kilka dni po wprowadzeniu do pochwy i w dalszym ciągu doprowadzić do zapłodnienia jajeczka. BIOSELF® nagrywa i zachowuje dane o Twoim cyklu. W pamięci urządzenia zachowane są wyniki 360 ostatnich pomiarów, co powoduje, że urządzenie “przyzwyczaja się” do Twojego organizmu.

BIOSELF zapamiętuje wyniki dokonywanych pomiarów oraz pozwala na szybki do nich dostęp. Urządzenie automatycznie zapamiętuje temperaturę dla ostatnich 360 dni, oraz długości ostatnich 12 cykli. Menu Bioselfu pozwala na bezpośredni dostęp do zapisanych w pamięci danych o temperaturze i opisie stanu płodności wszystkich dni ostatnich dwóch cykli menstruacyjnych. BIOSELF umożliwia w każdej chwili w bardzo prosty sposób, przy użyciu telefonu, transmisję danych z ostatnich 120 i 360 dni zapisanych w pamięci urządzenia. Dzięki temu możesz dokładnie prześledzić Twoje cykle. Otrzymujesz wówczas wydruk podstawowej temperatury ciała w postaci wykresu. Taki dokładny opis przebiegu cykli w postaci wykresu pozwoli Twojemu ginekologowi ustalić czy miałaś owulację, czy faza poowulacyjna przebiega prawidłowo, czy Twoje cykle są regularne itp. Informacje te mogą być szczególnie przydatne przy określaniu przyczyn problemów z płodnością.

BIOSELF dostarcza Ci codziennie informacji o podstawowej temperaturze ciała i poziomie płodności. Pomiaru dokonujesz w domu szybko i spokojnie. Otrzymana informacja pozwala na bezpieczne, naturalne planowanie rodziny. Produkt jest zalecany przez Instytut Matki i Dziecka jako skuteczna pomoc w planowaniu rodziny.

Cena – 495 zł + Koszty Przesyłki od 15 do 22 zł
BRAK MOŻLIWOŚCI WYSYŁEK ZAGRANICZNYCH!

Zapraszamy do kontaktu!